Najskuteczniejsze zabiegi modelujące i wyszczuplające sylwetkę. Szczupła i piękna sylwetka jest marzeniem większości z nas. Niestety pomimo stosowania zasad zdrowego odżywiania oraz przestrzegania zaleceń dotyczących aktywności fizycznej zdarza się, że wygląd ciała znacznie odbiega od naszych oczekiwań. W niniejszym artykule przedstawione i opisane pokrótce zostaną skuteczne zabiegi wyszczuplające mające na celu ujędrnienie skóry oraz modelowanie sylwetki.

Jak zredukować tkankę tłuszczową?

Najlepszym sposobem na osiągniecie wymarzonej sylwetki jest stosowanie się do ogólnych zasad zdrowego stylu życia. Jednakże, w niektórych przypadkach nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu lub udach, zdaje się nie podlegać redukcji nawet w przypadku stosowania restrykcyjnych diet. Wówczas osoby pragnące zgubić zbędne kilogramy często chwytają się niebezpiecznych metod, takich jak głodówki, czy środki odchudzające, które w większości przypadków są szkodliwe dla organizmu, a ponadto nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.

Jeśli poszukuje zabiegów na modelowanie sylwetki – sprawdź darmowe konsultacje w Clinica Cosmetologica Gdańsk – więcej: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/modelowanie-sylwetki/

Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej

Zdrową i całkowicie bezpieczną alternatywą dla powyższych rozwiązań, jest podejście współczesnej medycyny estetycznej, która oferuje swoim pacjentom szeroki wybór zabiegów, skutecznie radzących sobie z redukcją problematycznej tkanki tłuszczowej.

Endermologia

Endermologia LPG to zabieg mający na celu wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki. Innowacyjny masaż przy zastosowaniu specjalnego urządzenia (CELLU M6) zapewnia nie tylko skuteczność niniejszej metody, ale również gwarancję przyjemnych doznać w trakcie zabiegu.

Endermologia – efekty

Efektem zabiegu jest nie tylko wyszczuplenia ud i wymodelowanie wybranych partii ciała, ale również ujędrnienie i poprawa jakości skóry. Ponadto, niniejsza metoda skutecznie radzi sobie w walce z cellulitem i oznakami starzenia się skóry.

Endermologia – opinie

Niniejszy masaż odchudzający w opinii pacjentów jest skuteczną, a zarazem przyjemną metodą walki z nadmiarem tłuszczu gromadzącym się na problematycznych partiach ciała. Dodatkowo, użytkownicy chwalą jej wpływ na zwalczenie cellulitu i ogólną poprawę jakości oraz kondycji skóry.

Endermologia PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazaniem do przeprowadzenia niniejszego zabiegu, może okazać się:

  • zapalenie żył,
  • okres ciąży i karmienia piersią,
  • nowotwór skóry,
  • przyjmowanie specyficznych leków, w tym antykoagulantów.

Szybka redukcja tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki – pozostałe metody

Oprócz skutecznego zabiegu Endermologii, możemy wyróżnić również szereg innych metod mających na celu wymodelowanie i wyszczuplenie sylwetki.

  • Zabieg Maximus – niniejsza metoda wykorzystuje działanie fal radiowych, w celu podgrzania skóry do temperatury 600C. W wyniku powyższego procesu dochodzi do upłynnienia tkanki tłuszczowej oraz do uaktywnienia mięśni wspomagających proces usuwania zbędnych lipidów.
  • Karboksyterapia – zabieg polegający na wprowadzeniu do głębokich warstw skóry cząsteczek dwutlenku węgla, który odpowiedzialny jest za przyspieszenie krążenia krwi, a tym samym skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej oraz ogólną poprawę kondycji skóry.
  • Cellu M6 Integral – to kolejna z metod, która skutecznie radzi sobie z redukcją nadmiaru tkanki tłuszczowej. Podczas niniejszego zabiegu pacjent, ubrany w specjalny kombinezon, poddany zostaje działaniu masażu mającego na celu rozbicie niechcianej tkanki oraz redukcję cellulitu.
  • Pollogen Legend – to metoda, która podobnie jak zabieg Maximus wykorzystuje działanie fal radiowych w celu wymodelowania i wyszczuplenia sylwetki. Dodatkową korzyścią wynikającą z zastosowania niniejszej techniki, jest poprawa krążenia krwi przyczyniająca się do odżywienia i odmłodzenia wyglądu skóry.