Depilacja laserowa zbędnego owłosienia od lat nie jest już tylko i wyłącznie zarezerwowana dla kobiet. W Clinica Cosmetologica, laser diodowy VECTUS z powodzeniem usunie  włosy mężczyzn z dowolnie wybranej partii ciała.

Choć  jeszcze do niedawna mężczyźni  usuwali głównie owłosienie z twarzy i głowy – dziś coraz chętniej poddają się depilacji również i innych miejsc, w tym okolic intymnych. Bujne owłosienie od dawna bowiem przestaje być synonimem męskości. Teraz, wizytówką zadbanego mężczyzny jest gładka twarz oraz dobre samopoczucie wynikające z wysokiej samooceny, a na takową składa się w dużym stopniu zadowolenie z wyglądu naszego ciała. Gładkie, pozbawione zbędnego owłosienia – każdemu doda upragnionej pewności siebie. W Clinica Cosmetologica, przeprowadzimy depilację laserową każdej, wskazanej przez mężczyznę partii ciała – o ile nie istnieją jakiekolwiek przeciwwskazania do jej wykonania.

Co depilują mężczyźni?

Przede wszystkim twarz – brodę i wąsy. Ideał zarośniętego włosami mężczyzny już dawno przeminął, dlatego coraz więcej panów poddaje się laserowej depilacji. Zabieg depilacji laserowej VECTUS jest szybki, praktycznie bezbolesny i niezwykle skuteczny.  Dzięki zabiegom można usunąć owłosienie z niechcianych miejsc na stałe i już nigdy nie przejmować się, że niechciane włosy odrosną. Mężczyźni, oprócz twarzy usuwają również  włosy z pleców, spod pach oraz z torsu. Pozwala to na zachowanie higieny, przede wszystkim latem, gdy temperatury powietrza są wysokie. Popularne staje się również depilowanie miejsc intymnych, w tym pośladków.

Co daje mężczyznom depilacja?

– Mężczyźni odwiedzający Clinica Cosmetologica decydują się na depilację laserową przede wszystkim ze względów estetycznych, czyli chęć pozbycia się niechcianego owłosienia, ale też – nie ukrywajmy – wygoda – po serii zabiegów włosy nie pojawią się ponownie. Nie trzeba już pamiętać o depilacji. Zabieg laserem diodowym Vectus jest też całkowicie bezbolesny, co – wbrew pozorom – jest dla wielu mężczyzn ważną kwestią.

Nie tylko estetyka, ale i higiena. Dzięki trwałej depilacji włosów np. spod pach, cząsteczki potu nie będą się na nich osadzać. Poza tym, łatwiej o aplikację antyperspirantu.

Darmowe konsultacje dermatologiczne

Każdemu mężczyźnie, który zdecyduje się na zabieg laserowej depilacji VECTUS gwarantujemy darmową konsultację dermatologiczną w Clinica Dermatologica, o ile skierowanie na nią wystawi kosmetolog w trakcie wstępnej wizyty kwalifikującej do zabiegu. Konsultacje odbywają się ZAWSZE przed jakimkolwiek zabiegiem w Clinica Cosmetologica. Dla nas najważniejsze jest Państwa zdrowie, dlatego konsultacja jest absolutnie niezbędna w uzyskaniu pewności, że mogą Państwo bezpiecznie przystąpić do zabiegu.