Trychologia – nowoczesna dziedzina leczenia wypadania włosów. Leczenie wypadania włosów oraz łysienia jeszcze nigdy nie było tak proste. Zabiegi trychologiczne efektywnie pozwolą pozbyć się uciążliwego problemu związanego z włosami.

Każdy, kto kiedykolwiek borykał się z problemami dotyczącymi wypadania włosów bądź łysienia, doskonale wie, że jest to niezwykle uciążliwa i przykra sprawa. Jeżeli do tych problemów, dochodzą te związane z chorobami skóry, jak np. łuszczyca czy łupież, sytuacja potrafi być dla Pacjenta niezwykle uciążliwa i nie ukrywajmy wstydliwa.

Na szczęście, medycyna nieustannie się rozwija, a efektem ostatnich lat jest trychologia. To dziedzina, która mówiąc najprościej zajmuje się leczeniem chorób włosów – łysieniem, wypadaniem włosów oraz chorobami skóry, o których była mowa wcześniej. Trychologia to nauka z pogranicza dermatologii oraz medycyny estetycznej.

Zapraszam na stronę poświęconą leczeniu wypadania włosów:

Trycholog - leczenie wypadania włosów w Gdańsku

W Clinica Dermatologica, specjalnie z myślą o Pacjentach, którzy borykają się z problemami związanymi z chorobami włosów, zebraliśmy najlepszy zespół specjalistów z zakresu trychologii. W klinice do Państwa dyspozycji pozostają wykwalifikowani trycholodzy oraz zespół kosmetologów. Ich wiedza oraz długoletnie doświadczenie w pomaganiu Pacjentom to gwarancja uzyskania satysfakcjonujących efektów. Specjaliści pracują wyłącznie na najnowocześniejszej i innowacyjnej aparaturze, która została opracowana specjalnie z myślą o osobach z problemami związanymi z włosami. Taki sprzęt pozwala na wykonywanie ultranowoczesnych zabiegów takich, jak np. mezoterapia igłowa czy osocze bogatopłytkowe. W swojej ofercie, Clinica Dermatologica posiada imponujący zakres zabiegów, które pomogą Państwu uporać się z uciążliwym problemem wypadania czy łysienia.

Trycholog w Gdańsku – drTrycholog.pl

Szczegóły dotyczące oferty, jak i zespołu specjalistów znajdą Państwo na stronie drtrycholog.pl. Na stronie znajdują się kompleksowe opisy zabiegów, dzięki czemu mogą Państwo wstępnie zapoznać się i wybrać taki, który najbardziej Państwu odpowiada. Pamiętać jednak należy o tym, że każdy zabieg poprzedzony jest konsultacjami ze specjalistami, podczas których zostaną otrzymają Państwo kompleksowe informacje o zabiegach oraz ewentualnych przeciwwskazaniach do ich wykonania. Serdecznie zapraszamy!